п'ятниця, 19 жовтня, 2018, 10:46 Львів
Ні репресіям: Близько сотні активістів пікетували ряд державних структур Львова
Фото: ZIK
Фото: ZIK

Сьогодні, 19 жовтня, у Львові сотня активістів пікетували ряд державних структур з вимогою припинити переслідування українців за активну громадську позицію.

Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK.

В акції брали участь НВР «Правий сектор», Координаційна рада учасників бойових дій Львівщини, Національний Корпус, ГО «Розвиток Громади», «Рух за людські права», ГО «Рабів до раю не пускають», ГО «Будуймо Україну разом», ГО «Об’єднання добровольців».

Фото: Sofiia Artemchuk/facebook
Фото: Sofiia Artemchuk/facebook

Спершу активісти зібралися під стінами прокуратури Львівської області (пр. Шевченка, 17-19). Близько сотні активістів у мікрофони та за допомогою плакатів вимагали постійного оприлюднення інформації про долю резонансних справ, серед яких, загибель людей на Грибовицькому сміттєзвалищі. Після того як вони зачитали всі свої вимоги, то до них вийшов представник прокуратури, який взяв від них лист-звернення.

Потім колона організовано (під супровід поліції) рушила до Львівського територіального управління НАБУ (вул. Коперника, 4). Активісти не задоволені роботою цієї структури, зокрема по багатьох питаннях, які стосуються діяльності міської влади Львова.
Фото: ZIK
Фото: ZIK
Фото: ZIK
Фото: ZIK

Фото: ZIK

Фото: ZIK

Директор Львівського територіального управління НАБУ Тарас Лопушанський, який вийшов до активістів, вислухав їх та порадив прийти у понеділок чи у вівторок, щоб опрацювати наявні у них факти та свідчення у робочому режимі. Він також додав, що НАБУ зацікавлене у співпраці із громадськими активістами.

Фото: ZIK
Фото: ZIK

«Хочу наголосити, що у прокуратурі Львівщини не займаються резонансними справами, а виписують повістки активістам за їх громадську позицію. Тобто чиняться свідомі вибіркові репресії, які не допустимі у цивілізованій країні. Також ми бачимо тиск з боку мас-медіа міського голови Львова, тому теж хочемо звернути на це увагу», – сказала голова ГО «Об’єднання добровольців» Олена Живко.

Як активісти, які представилися учасниками АТО – вони не допустять, щоб правоохоронні органи ставали інструментами захисту для злочинних кланів Львівщини і каральною машиною для громадян, які не мовчать про це.

Фото: ZIK
Фото: ZIK
Фото: ZIK
Фото: ZIK

Також ця сотня активістів навідалася до Головного управління Національної поліції у Львівській області (площа Генерала Григоренка, 3), де відбувся аналогічний захід – оголошення своїх вимог та очікування представника владної структури, щоб передати свої звернення.

Фото: Sofiia Artemchuk/facebook
Фото: Sofiia Artemchuk/facebook
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 04:52 :00