п'ятниця, 19 жовтня, 2018, 15:30 Політика
НАЗК починає тестувати автоматичну систему перевірки декларації, але поки без усіх реєстрів

Національне агентство із запобігання корупції розпочало процес завантаження декларацій про доходи до системи логічного та арифметичного контролю декларацій Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, що означає про початок тестування автоматичної системи перевірки декларації.

Про це заявив 19 жовтня під час засідання голова НАЗК Олександр Мангул, інформує «Дзеркало тижня».

«Це рішення є продовженням роботи, яку ми провели із запровадження автоматичної верифікації декларацій та передбачає завантаження декларацій у систему логічного і арифметичного контролю та проведення верифікації у тестовому режимі. Це надзвичайно важливе питання, яке дозволить підвищити ефективність перевірок декларацій», – заявив Мангул.

Здійснюючи логічний та арифметичний контроль, система відповідно до затверджених правил присвоює кожній декларації Показник рейтингу ризику. Такий показник відображає ступінь невідповідності відомостей в декларації та наявні в ній ризики, залежно від яких Система визначатиме доцільність та обґрунтованість проведення повної перевірки конкретної декларації.

Зазначимо, що автоматизований обмін інформацією є однією з ключових складових логічного та арифметичного контролю декларацій та передбачає обмін інформацією з 16-ма державними реєстрами. Наразі відповідні протоколи та порядки обміну погоджені та підписані щодо 9-ти реєстрів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 05:48 :25