п'ятниця, 19 жовтня, 2018, 20:20 Політика
НАЗК не має права на існування, – певен Олександр Лємєнов
ZIK
ZIK

Тим органом, який не має права на життя в тому форматі, в якому він зараз існує, є Національне агентство з питань запобігання корупції.

Таку думку в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK висловив головний експерт Антикорупційної групи Реанімаційного пакету реформ Олександр Лємєнов.

Гість програми вважає, що найбільш неефективним антикорупційним органом України є НАЗК.

«Тим органом, який не має права на життя у тому форматі, в якому він зараз існує, є Національне агентство з питань запобігання корупції. Його превенція не менш важлива, ніж безпосередня протидія корупції.

На жаль, ми тут не те, що шкутильгаємо, ми навіть не на інвалідному візку їдемо, а нас просто носять, як мертве тіло. І це мертве тіло – НАЗК», – заявив Олександр Лємєнов.

Експерт підкреслив, що на НАЗК покладали великі сподівання.

«У складі конкурсної комісії були і представники громадськості. Але, на жаль, їх обвели навколо пальця й обіграли так, як збірна Бразилії обіграла білоцерківську «Рось». Тому маємо те, що маємо», – акцентував Лємєнов.

Він додав, що боротьба з корупцією в Україні залежить не лише від НАБУ і САП. За словами Лємєнова, на це питання треба дивитись ширше.

«Треба дивитись ширше. В контексті створення Антикорупційного суду, в контексті довготривалого й очікуваного запуску ДБР. Бо зараз ми бачимо чергову «епопею» з цим», – підкреслив Олександр Лємєнов.

Нагадаємо, екс-міністр юстиції України Олександр Лавринович заявив, що НАЗК – це орган для заохочення корупції.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-19 00:49 :21