Новини » Економіка 19 жовтня, 2018, 10:48
Мала приватизація: у Мінекономіки повідомили про 200 успішних аукціонів

В Україні відбулося понад 200 успішних аукціонів з продажу об’єктів малої приватизації.

Про це сьогодні під час години запитань до уряду у ВРУ, що транслює телеканал ZIK, повідомив заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов.

Заступник міністра поінформував парламентарів про перебіг малої приватизації та про плани на поточний рік. З його слів, мала приватизація вимагала прийняття 64 підзаконних актів, які ухвалили КМУ та ФДМУ. Старт реальних торгів малої приватизації відбувся два місяці тому. Максим Нефьодов розповів, що в Україні є попит на різні об’єкти. З його слів, рівень успішності аукціонів становить понад 50%.

«Ми бачимо, що ціни станом на сьогодні у середньому зростають на 83% стосовно стартової, і це абсолютно прекрасні показники», – вважає Максим Нефьодов.

Заступник міністра повідомив, що сьогодні об’єкти малої приватизації продають через більш як 30 майданчиків. Ще кілька майданчиків перебувають на стадії акредитації.

«Ми провели понад 200 реально успішних аукціонів. Рекорд – це 32 успішні аукціони, які відбулися в один день», – повідомив Максим Нефьодов.

З його слів, усього було проголошено аукціонів, де стартова ціна – понад мільярд гривень. У базі є близько тисячі об’єктів для продажу.

Заступник міністра поінформував, що у планах – до кінця року залучити до бюджету кілька мільярдів гривень завдяки малій приватизації.

Як повідомляли раніше, 28 серпня Фонд держмайна України провів перший аукціон з продажу об’єкта малої приватизації.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 04:16 :01