п'ятниця, 19 жовтня, 2018, 15:48 Суспільство
Дозволи на вантажоперевезення видаватимуть онлайн

Міністерство інфраструктури почне видавати та обліковувати дозволи на вантажні автоперевезення на онлайн-платформі. Процес планують запустити з 2019 року.

Про це повідомляє «AGRONEWS».

Від початку 2019 року у Мінінфраструктурі планують ввести електронну реєстрацію дозволів. На кожному дозволі буде QR-код і звірка з митницею щодо реальної кількості виданих дозволів і їхнього перетину кордону. Це мало б запобігти корупції.

Нагадаємо, що міністерство недавно звинуватило Укртрансбезпеку в нестачі дозволів на право здійснення автоперевезень в Польщу. Така ситуація може тривати до кінця року.

В кінці серпня 2018 року Мінінфраструктури разом з Держагентством з питань електронного уряду і Укртрансбезпекою створило електронний кабінет перевізника, а також відкрило дані Реєстру перевізників для громадськості.

В електронному кабінеті вантажні та пасажирські автоперевізники можуть отримувати раніше оформлені ліцензії, розширювати, звужувати і анулювати ліцензії на перевезення.

Надалі кабінет планують доповнити новими можливостями – у ньому можна буде оформити дозвіл онлайн, внести плату за ліцензію, сплатити штрафи.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-24 06:03 :50