Бути чоловіком – складно, Або чому все більше чоловіків стають жінками
Юрій Мартинович
репортер, оператор, письменник

Ви помітили, що жінки більше хочуть бути жінками, ніж чоловіки – чоловіками?

Жінки більше демонструють та проявляють риси своєї статі, ніж чоловіки – своєї. Жінки шукають чоловіків, а чоловіки ховаються у своїй дитячості, щоб не попастися у чиїсь тенета. Бути чоловіком – складно, бо треба прийняти всю ту відповідальність та виваженість, яку маєш, демонструвати її і дотримуватися. Чоловіки вироджуються у психологічному сенсі, стійкість у цьому щоденно іншому світі складно виробити.

Жінки більше схильні бути тут і зараз, а от чоловіки – застрягати десь там і колись. Коли жінка знаходить чоловіка, то вони взаємодоповнюють одне одного. Однак, коли вона бачить, що чоловік теж намагається бути жінкою, то або набирає чоловічих рис і розчаровується у чоловіках, або стає ще більш жіночною, щоб знайти нового чоловіка. Те саме можна сказати про чоловіків, які потрапляють у тенета жінок, що не дають їм сповна зрозуміти і заповнити жіночу частину єства, такі чоловіки стають або ще більш маскулінними, або втрачають впевненість.

Взагалі, варто більше часу присвячувати темі обговорення чоловічих та жіночих рис і навиків, які мають бути присутні у пари, яка хоче мати якісні стосунки. Бо, коли немає цього розуміння «гри», то хтось, він чи вона, неодмінно щось спартачить.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-22 15:19 :35