Новини » Події Читать эту новость на русском

Бортовий самописець із Су-27 відновлюють на заводі Міноборони

Військові льотчики відпрацювали бойове застосування Су-27. Фото: Повітряні Сили Збройних Сил України

На одному із заводів Міністерства оборони України відновлюють «чорну скриньку» літака Су-27, який розбився під час багатонаціональних навчань «Чисте Небо – 2018» на Вінниччині.

Про це заступник генерального прокурора України – головний військовий прокурор Анатолій Матіос заявив в ефірі одного із телеканалів, повідомляє «Укрінформ».

«Зараз на одному із заводів Міністерства оборони іде відновлення «чорної скриньки» та зняття з неї наявної інформації, що покаже стан та всі фігури пілотажу, які виконувалися буквально перед тим, як літак зник з радарів», – сказав Матіос.

За його словами, нині опрацьовуються чотири основні версії причин трагедії. «Це людський фактор при виконанні польоту, технічна несправність літака, можлива заправка літака неякісним пальним або погодні умови, які спричинили катастрофу», – сказав Матіос.

Як зазначив головний військовий прокурор, літак Су-27 у липні пройшов повну модернізацію. «З моменту проведення цього ремонту він налітав близько 20 годин. А його ресурс за всіма технічними державними експертизами був продовжений на 12 років. Літак відносно новий», – зазначив Матіос.

Читайте також: На місці катастрофи Су-27 знайшли «чорну скриньку»

Він також повідомив, що прокуратура допитала майже всіх свідків трагедії. «Всі команди техніків, хто відповідальний, всі, хто супроводжував політ, отримали роздруківку всіх останніх переговорів. Зробили огляд місця події, зібрали залишки тіл. Літак ішов майже штопором», – додав Матіос.

Як відомо, 16 жовтня під час масштабних військових навчань «Чисте небо-2018» зазнав аварії винищувач Су-27 з двома пілотами на борту. Обидва члени екіпажу не вижили.

Loading...