Новини » Суспільство

Ведучий ZIKу Олексій Шевчук видає збірку розмов з гостями проекту «ДокаZ»

Ведучий телеканалу ZIK Олексій Шевчук випускає друковану збірку максимально відвертих дискусій із українськими політиками, які запрошувалися на ефіри в рамках його авторської програми «ДокаZ».

В однойменну книгу увійшли топ-33 найбільш гострих розмов з актуальними спікерами. Серед них – Мустафа Найєм, Сергій Власенко, Ольга Богомолець, Володимир Литвин, Михайло Саакашвілі, Марина Ставнійчук, Ніна Южаніна та інші.

<nbsp;>
;>

Діалоги з гостями були присвячені наріжним проблемам державного управління в Україні – реформи освіти і медицини, боротьба з корупцією, президентські вибори, нова поліція, е-декларування тощо.

Видання «ДокаZ» планувалося як гучний голос відомих політиків, видатних державних діячів, лідерів думок і культурної еліти суспільства, як комплексне думка про те, як живе зараз країна.

Як пояснює автор, книга призначена для тих людей, які не мали змоги подивитися той чи інший телевізійний випуск програми, але яким не байдужа доля сучасної України.

«Сьогодні це видання має стати фундаментом, який ми закладемо в основу формування нової якісної думки про Україну, аналізуючи досвід минулих років», – зазначає автор книги Олексій Шевчук.

<nbsp;>
;>

Видання готується за підтримки видавництва «Юридична практика», телеканалу ZIK, освітньої платформи Legal High School, а також АО Barristers.

Офіційна презентація друкованого «ДокаZу» відбудеться в рамках V Міжнародного форуму просування юридичних послуг, який пройде в Києві 13-14 грудня 2018 року.

Зробити попереднє замовлення книги можна вже сьогодні, подавши відповідну заявку на e-mail [email protected] або за телефоном +38 068 546 10 42.

Нагадаємо, нещодавно проект «ДокаZ» з Олексієм Шевчуком на телеканалі ZIK переміг у номінації «Краща юридична ТВ-програма» всеукраїнського незалежного конкурсу «Адвокат року-2018».

Прем’єра суспільно-юридичного проекту «ДокаZ», ведучим якого є відомий адвокат Олексій Шевчук, відбулася наприкінці листопада минулого року.

Олексій Шевчук – відомий український адвокат, керуючий партнер адвокатського об’єднання «Barristers». Ім’я адвоката Олексія Шевчука стало відомим після участі в резонансних справах Геннадія Корбана, Ярослава Кашуби, Іллі Киви, Віктора Развадовського, Олександра Онищенка, Борислава Розенблата та інших.

На сьогодні на ZIKу вийшло вже понад 40 випусків «ДокаZу». Понад 40 випусків проекту – це більше 40 статусних спікерів та наріжних суспільних тем, обговорених в ефірі. Протягом кожної щотижневої зустрічі глядачі ZIKу отримують компетентні пояснення та юридичну точку зору адвоката Олексія Шевчука і його гостей на ті закони й реформи, які впроваджуються, та події, що відбуваються в Україні.

Loading...