Новини » Світ

В Австралії собаки вбили понад півсотні пінгвінів

Австралійські чиновники розслідують атаку собак на пінгвінів у Тасманії. Там виявили мертвими 58 птахів.

Представник громадськості повідомив, що десятки тіл пінгвінів знайшли на північному узбережжі австралійського острова, – інформує ВВС.

Це вже друга атака собак за останні місяці на місцевих пінгвінів. Влада заявила, що власники собак повинні нести відповідальність за своїх домашніх тварин, і попередила про великі штрафи.

«Ми хотіли б нагадати власникам собак про необхідність взяти на себе відповідальність за своїх тварин, оскільки собаки за короткий проміжок часу можуть завдати величезної шкоди колоніям пінгвінів», – повідомив екологічний департамент Тасманії.

Там також додали, що всі повідомлення про заподіяння шкоди дикій природі будуть сприйматися «дуже серйозно», а також закликають надавати інформацію про такі факти. За словами місцевого експерта з дикої природи, напад на птахів стався на початку цього тижня, коли вони повернулися до своїх гнізд у сезон розмноження.

«Це матиме катастрофічний вплив на колонію. Розмноження цих птахів займе багато років», – сказав представник організації BirdLife Tasmania Ерік Вохлер.

Loading...