четвер, 18 жовтня, 2018, 12:47 Суспільство
Співак Левко Дурко розповів про свою музичну кар’єру
ZIK
ZIK

Леонтій Бебешко зростав у родині музиканта і домогосподарки. В його домі часто бували творчі посиденьки, де обговорювали перші музичні новинки. Хоч Левко і був школярем, та разом з батьком та братом давав концерти для великої публіки. Згодом він навчався у одній з найкращих філармоній, гастролював Америкою. Та незважаючи на вже поважний вік, він продовжує влаштовувати свято для інших.

Про це йдеться в програмі «Добрий ZIK» на телеканалі ZIK.

Тріо Бебешків було відомим на весь Стрий і навколишні курортні містечка, що на Львівщині. Таким був початок кар’єри Левка. Потім — філармонія і участь в одному з найпопулярніших гуртів Радянського Союзу «Атлантік».

«Коли ми стали повнолітніми, нас запросили у першу філармонію, в Калінінград. Я думав, що це жарт, та насправді — це був старт серйозної музичної діяльності на сцені», — пригадує Леонтій Бебешко.

Невдовзі Левко одружився, у нього народилося двоє діток, та музика не приносила бажаного заробітку. Тому співак вирішив йти працювати за освітою — тренером з фізичної культури. Він з усіх сил старався, щоб забезпечити сім’ю, тому на музику часто просто не вистачало часу.

«На вихідні треба було або возити дітей на змагання, або давати концерти на весіллях. Фактично, я розривався»,  — каже Леонтій Бебешко.

Дружина не схвалила творчого захоплення чоловіка. У момент, коли Левко все ж обрав музику, а не спорт — вона пішла. Пара розлучилася і жінка поїхала з дітьми в Італію, водночас Леонтій присвятив час музиці.

«Це було складно. Душевно чоловік не може довго бути сам»,  — коментує Леонтій Бебешко.

Порожнечу чоловік заповнив музикою. Втім, його серце розбилося вдруге. Сталося це у день смерті батька. Страшна втрата змусила Левка попри все залишити пам’ять про тата у творчості.

«Я згадував усе, чого він мене навчав, кожнісіньку деталь», — говорить Леонтій Бебешко.

Музикант почав описувати те, що бачить і чує — різні кумедні життєві ситуації, історії. Одного дня, почувши пісні Леонтія, брат назвав його по-доброму «дурком». Так і виник знаменитий псевдонім.

«Я не соромлюся свого псевдоніму, адже моя головна мета — розсмішити людей, чогось навчити», — пояснює Леонтій Бебешко.

Левка запрошують на концерти в Америку, до української діаспори. Він багато гастролює. Повернувшись в Україну, музикант ухвалив доленосне рішення.

«Я захотів, щоб зі мною на сцені ще хтось був. Оголосив конкурс для музикантів та вибрав її. Ліда була не тільки хорошим артистом, а згодом стала моєю дружиною», — ділиться Леонтій Бебешко.

Попри велику різницю у віці, пара одружилася. Левку зараз майже 70, та він не втратив своєї дитячості і продовжує до нині дарувати радість. За це він став героєм проекту «Добрий ZIK», який спеціально для нього організував незабутнє свято.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-17 10:29 :34