Новини » Економіка 18 жовтня, 2018, 13:57
Гройсман пообіцяв особисто зайнятися проблемами гірняків
Фото: radiosvoboda.org
Фото: radiosvoboda.org

Наступного тижня Прем’єр-міністр Володимир Гройсман має намір провести нараду для вирішення проблем заборгованості із виплати заробітної плати шахтарям держшахт і інших боргів в галузі.

Про це з посиланням на виступ Прем’єра повідомляє «УНІАН».

«Наступного тижня я проведу нараду особисто. Можливо, підготовче засідання проведе профільний віце-прем’єр для того, щоб розібратися, як рухатися далі», – сказав Прем’єр на засіданні Кабміну в середу після низки скарг депутатів через накопичення боргів по зарплатах.

Він підкреслив, що проблема збиткової роботи державної вугільної галузі є системною, і уряд змушений знову передбачити в проекті держбюджету-2019 2,5 млрд грн дотацій вугільникам.

Видання підкреслює, що на розгляді Кабміну знаходиться також інше важливе питання з вугільної сфери – запровадження в дію пріоритетного спалювання на теплоелектростанціях українського вугілля. На думку Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, пріоритет українського вугілля позитивно вплине на енергонезалежність і вітчизняну економіку.

Україна в січні-вересні 2018 року збільшила імпорт вугілля кам’яного та антрациту на 20% (2 млн 605,829 тисяч тонн) у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року – до 15 млн 640,564 тисяч тонн. При цьому з РФ надійшло вугілля на $1 млрд 374,726 млн (частка в імпорті – 62,72%).

Нагадаємо, під час засідання Кабінету міністрів Володимир Гройсман також повідомив, що уряд вчасно підготував проект державного бюджету на 2019 рік, назвавши його збалансованим.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-24 16:15 :13