четвер, 18 жовтня, 2018, 2:15 Економіка
Нардеп Рибалка: Україні потрібно п’ять років, щоб наздогнати рівень доходів у 2012 році
ZIK
ZIK

Україну «відкинуло» назад на десять років, і щоб частково наздогнати рівень доходів станом на 2012 рік, якщо економіка буде розвиватися такими темпами, як нині, потрібно не менш як п’ять років.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція Радикальної партії), народний депутат, член комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності Сергій Рибалка.

Політик, коментуючи втілення реформ в Україні, заявив, що «золоті роки» для проведення реформ після 2013 року були втрачені.

«На жаль, нас відкинуло зараз до 2008-2009 року. Нам, щоб наздогнати наш рівень доходів, якщо ми будемо рухатися такими темпами,… то 2012 рік на 70% ми наздоженемо лише через п’ять років. Сьогодні ті реформи, які у нас проводяться, вони чи розподіляють якісь тіньові «потоки», чи владу ділять, а чи, як судова реформа, мають виключно імітаційний характер», – вважає гість програми.

Натомість закони, які розробив фінансово-банківський комітет парламенту, наголосив він, лежать без розгляду. Причину такої бездіяльності нардеп пояснив так: «Не цікаво займатися законотворчістю – цікаво тільки ділити «потоки» і призначати людей на посади для того, щоб розподіляти ці «потоки» – державні гроші, гроші нас із вами».

Нардеп Рибалка розкритикував судову реформу в Україні, заявивши, що вона не працює: «Ми категорично за те, щоб звільнити усіх суддів і всіх прокурорів і призначати заново».

Гість програми розповів про проблему з призначенням суддів, яка існує нині. З його слів, служителів Феміди не призначають, оскільки всі мають пройти через співбесіду. На його думку, триває формування залежної судової гілки влади.

Нагадаємо, згідно з оновленими даними Міжнародного валютного фонду, Україна стала найбіднішою країною в Європі.

Як повідомляли, народний депутат, член комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності Сергій Рибалка закликав владу здійснити системні кроки для уникнення кризи наступного року.

Раніше в ефірі телеканалу ZIK інвестиційний банкір Сергій Фурса назвав причину бідності в Україні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-21 20:18 :22