Новини » Регіони 46

На Закарпатті за кошти з держбюджету куплять дві квартири для дітей-сиріт

В Ужгороді відбулося засідання обласної комісії з визначення напрямів та об’єктів, на які буде спрямовано у 2018 році субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт і осіб з їх числа.

Члени комісії розглянули дві пропозиції щодо придбання у приватну власність житла для особи з числа дітей-сиріт Рахівського району та дитини-сироти, яка виховується у сім’ї піклувальника Берегівського району. Розглянувши надані матеріали, комісія одноголосно ухвалила рішення рекомендувати облдержадміністрації здійснити розподіл субвенції з державного бюджету Рахівському та Берегівському районам для придбання житла на суму 620 480 грн.

За результатами попередніх п’яти засідань, в області придбано у приватну власність 14 приміщень для 19 дітей-сиріт та осіб з їх числа, два приміщення для створення дитячих будинків сімейного типу, виділено кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації для будівництва дитячого будинку сімейного типу на загальну суму понад 11,2 млн грн.

Нагадаємо, що Законом України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» за бюджетною програмою «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа» обсяг видатків Закарпатській області становить 20,73 млн грн, – інформують в прес-службі Закарпатської ОДА. 

Loading...
Loading...
Loading...