четвер, 18 жовтня, 2018, 21:38 Політика
Імперіалізм Путіна скоро розвалиться, а в Росії будуть нові виклики, – Парасюк
ZIK
ZIK

Найближчим часом від Росії потрібно чекати залякувань і провокацій. Однак ми не повинні на це звертати увагу, бо зрозуміло, що Росія не настільки сильна в порівнянні з тим, що вона декларує.

Про це в ефірі програми «Vox populi» (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України Володимир Парасюк.

Відповідаючи на запитання ведучого про те, чого Україні чекати найближчим часом від Росії, пан Парасюк сказав, що потрібно чекати залякувань і провокацій.

«Я думаю, потрібно чекати активізації російських агентів впливу, які працюють на території України, а також у Верховній Раді, Кабінеті Міністрів та Адміністрації Президента. Вони там є, і зараз їх максимально активізують. Вони будуть вести свою пропогандистську діяльність для того, щоб протидіяти тим речам, які зараз будуть відбуватися в державі», – відповів народний обранець.

Однак, за його словами, українці не повинні на це все звертати увагу, бо зрозуміло, що Росія не настільки сильна, щоб йти нога в ногу з тим, що вона декларує.

«Я думаю, що Росія блефує. Не потрібно настільки сильно боятися РФ, наскільки вона про це розказує», – переконаний Парасюк.

Пан Парасюк вважає, що агресивна геополітична стратегія Росії вичерпує себе, бо вона досить ресурсозатратна.

«Можна казати, що державна система управління, імперіалізм, який сповідує Путін, скоро розвалиться. І російське суспільство буде мати нові виклики. Це їхня країна, і нехай вони самі розбираються в себе. А ми розберемося в себе», – прокоментував гість програми.

Нагадаємо, що напередодні Путін насмішив заявою про те, як ядерна зброя пов'язана з потраплянням до раю.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 20:52 :43