четвер, 18 жовтня, 2018, 13:49 Спорт
БК «Черкаські Мавпи» з поразки розпочав груповий етап Кубка Європи-ФІБА
«Черкаські Мавпи» програли першу гру групового етапу Кубка Європи-ФІБА сезону-18/19 / fbu.ua

Український баскетбольний клуб «Черкаські Мавпи» з поразки стартував у груповому раунді Кубка Європи-ФІБА сезону-18/19.

Поєдинок «Приштина» – «Черкаські Мавпи», який відбувся у Косово вчора, 17 жовтня, закінчився з рахунком 92:82 (27:15, 24:28, 19:21, 22:18), повідомляє прес-служба Федерації баскетболу України.

Перша половина залишилась за господарями, які впевнено виграли стартову чверть, за підсумками якої отримали 12-очкову перевагу. У Мавп були проблеми на обох сторонах майданчику, але вже у другій десятихвилинці Максиму Міхельсону вдалося трохи стабілізувати гру своєї команди: черкасці звикли до високого темпу гри, зуміли додати у захисті і відразу отримали бажану впевненість на чужій половині майданчику. Але за підсумками 20-хвилинки перевага у 8 очок залишилась за косоварами, у складі яких гру в нападі вели Беріша, Мейфілд та Андерсон.

У третій чверті продовжили працювати на камбек: вчасно увімкнувся в гру Брендон Янг, який став одним з головних ініціаторів вдалого відрізку Мавп. У середині третьої десятихвилинки чемпіони України скоротили відставання до 2 очок, однак перед вирішальним ігровим відрізком косовари зберегли 6 очок переваги, так і не дозволивши супернику вийти в лідери.

Нажаль, вигравши дві попередні чверті, ключовому в цьому матчі четверту десятихвилинку команді Міхельсона взяти не вдалося. Втрата Чумакова, який достроково завершив матч через 5 фолів, та фол-трабл Коуклі, який був одним з кращих у гостей в цій грі, створили додаткові для черкасців проблеми в фарбі, якими скористались господарі. А триочкові Мейфілда та Девіса закріпили перевагу Приштини в заключній чверті. Мавпам не вдалося продовжити свій камбек у кінцівці – чемпіони Україини поступились в першому матчі групового раунду з рахунком 82:92.

Кращим у складі Мавп в цьому матчі став Брендон Янг, який завершив матч з 21 очком та 4 передачами в активі (РЕ – 23), у господарів 26 балів набрав Дардан Беріша.

Свій наступний матч у Кубку Європи-ФІБА сезону-18/19 «Черкаські Мавпи» проведуть у середу, 24 жовтня, вдома проти датського клубу «Баккен Бірз».

Черкаські Мавпи стартували в груповому раунді Кубку Європи FIBA з виїзної поразки

Баскетбол. Чоловіки. Кубок Європи-ФІБА сезону-18/19. Груповий раунд

Матч першого туру

«Приштина» (Косово) – «Черкаські Мавпи» (Україна) – 92:82 (27:15, 24:28, 19:21, 22:18)

17 жовтня. Приштина (Косово)

«Приштина»: Андерсон 12 + 11 передач, Беріша 26, Мейфілд 19 + 9 підбирань, Девіс 15, Букічу 15 + 5 підбирань – старт; Крестінін 5 + 6 підбирань

«Черкаські Мавпи»: Янг 21 + 4 передачі, Кольченко 9 + 6 передач, Ткаченко 8 + 7 підбирань, Чумаков 10 + 5 підбирань – 4 втрати, Скапінцев 6 + 5 підбирань – старт; Артамонов 4, Коуклі 16 + 7 підбирань, Отверченко 6, Руслов

2018-11-17 05:13 :41