середа, 17 жовтня, 2018, 6:50 Суспільство
Вживання чіпсів провокує у дітей страшну хворобу

Вживання чіпсів і газованих напоїв може обернутися серйозними проблемами для шлунково-кишкового тракту.

Про це пише УНН з посиланням на литовське видання jauns.lv.

«Якщо людина має навіть незначні проблеми зі здоров’ям – вживання чіпсів і газованих напоїв для нього протипоказані. Адже ці продукти підвищують артеріальний тиск і провокують захворювання шлунково-кишкового тракту», – говорить лікар-терапевт Анжела Шакірова.

Є і ще одна небезпека вживання такої снекової продукції, як чіпси: даний продукт містить акриламід. Це канцероген, що утворюється при смаженні картоплі.

Відзначається, що в Євросоюзі пропонують внести акриламід до переліку речовин, що викликають занепокоєння, з двох причин: як канцероген і як речовина, здатна викликати мутації на генному рівні.

«Але переконливих наукових даних поки немає», – зазначає видання.

При цьому, точно доведено шкоду від жиру і солі, що містяться в чіпсах.

«Через велику кількість олії всього 100 грамів продукту містять 500 кілокалорій. Для середньостатистичної жінки це третина всього рекомендованого добового раціону. Надлишок солі дуже шкодить серцево-судинній системі.

Наприклад, стрімкий розвиток дитячої гіпертонії деякі дослідники пов’язують саме з популярністю чіпсів серед підлітків. Можуть виникнути і проблеми з шлунково-кишковим трактом», – попереджають лікарі.

Читайте також: Американська асоціація серця назвала продукт, що впливає на судини гірше, аніж масло та сало

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 11:00 :31