середа, 17 жовтня, 2018, 23:20 Політика
Сергій Рибалка відповів на запитання про фінансування Ахметовим партії Ляшка
ZIK
ZIK

У мене немає ніяких зв’язків з олігархом Рінатом Ахметовим. Але в Радикальній партії керівником виконавчого комітету є Юрій Зінченко, який працював на підприємстві, яке належить Ахметову.

Про це в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK розповів народний депутат України Сергій Рибалка.

Відповідаючи на запитання ведучої про те, які зв’язки гостя програми з Рінатом Ахметовим, адже ходять чутки, що олігарх фінансує РПЛ, лідера партії періодично бачать в його офісах, пан Рибалка сказав, що в нього немає ніяких зв’язків, а про те, куди їздить лідер партії, він не слідкує.

«Позиція РПЛ за те, щоб, наприклад, у нас була власна потужна промисловість, і якщо ми таким чином відстоюємо чиїсь інтереси, то мабуть також і Ахметова, Пінчука та інших», – відповів народний обранець.

За його словами, справді в Радикальній партії керівником виконавчого комітету є Юрій Зінченко, який працював на підприємстві, яке належить Ахметову. Однак пан Рибалка додав, що він дуже радий, що в партію приходять системні люди – червоні директори, які керували величезними колективами, тому що розбудова партії – дуже складна справа.

«Я вважаю, що люди, які працювали на таких підприємствах, тим більше в часи, коли Маріуполь був то наш, то не наш, і якщо вони докладуться до розвитку партійної структури, – це буде тільки в плюс», – вважає Рибалка.

Коментуючи слова ведучої про те, що співробітництво з олігархами має на меті взаємне задоволення, адже олігархи завжди делегують своїх людей у ВР для того, щоб вони підтримували їх інтереси, політик сказав, що на це відповісти можна тим, що РПЛ за те, щоб було доступне кредитування, і щоб банки працювали, а деякі з них належать олігархам. Таким чином, можна сказати, що РПЛ і тут лобіює чиїсь інтереси.

«От, наприклад, законопроект про металургію, це не тільки для підприємства Ахметова, це і для Пінчука та інших. Добре, коли люди будуть отримувати заробітну платню», – прокоментував гість програми.

Нагадаємо, що народний депутат Сергій Каплін назвав Радикальну партію надувною лялькою, «яку можна купити в секс-шопі Ахметова».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 19:29 :07