середа, 17 жовтня, 2018, 6:00 Суспільство
РПЦ має намір призупинити служіння в Храмі гробу Господнього у Єрусалимі

Російська православна церква (РПЦ) має намір призупинити служіння в Храмі гробу Господнього, якщо Єрусалимський патріархат підтримає Константинопольський в рішенні надати автокефалію Українській православній церкві.

Про це заявив секретар Російської духовної місії в Єрусалимі ігумен Никон, повідомляє «РИА Новости».

«Якщо Єрусалимський патріархат прийме сторону Константинопольського патріархату і, як наслідок, дозволить «філаретівцям» служити на Гробі Господньому і в інших своїх храмах в Святій землі, то тоді нам доведеться призупинити служіння з ними», – сказав він.

«Фактично це буде продовження скандалу, і, швидше за все, я так припускаю, що доведеться і з Єрусалимським патріархатом тоді припиняти спілкування, тому що в такому випадку вони стануть на бік розкольників», – додав співрозмовник агентства.

Читайте також: Російська церква привласнила назву Українська Православна Церква

Нагадаємо, 11 жовтня Синод Вселенського патріархату підтвердив намір дати українській церкві автокефалію, зняв анафему з патріарха Української православної церкви КП Філарета та предстоятеля Української православної автокефальної церкви Макарія, позбавив московського патріарха права висвячувати київського митрополита.

15 жовтня Синод Російської православної церкви визнав неможливим її подальше перебування у євхаристійному спілкуванні з Константинопольським патріархатом.

Читайте також: Після рішення про томос для УПЦ в Росії розпочалась справжня істерика

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-21 20:52 :41