Новини » Політика 17 жовтня, 2018, 17:20
Програма «Стежками війни» та телеканал ZIK готові надати слово будь-кому з фігурантів справи Семочка
<nbsp;>

У вівторок, 16 жовтня, в ефірі телеканалу ZIK вийшов спецпроект програми військових розслідувань «Стежками війни» із 15-хвилинним інтерв’ю скандально відомого першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки України, колишнього очільника СБУ Києва Сергія Семочка.

За даними журналістського розслідування програми «Наші гроші з Денисом Бігусом», Семочко володіє нерухомістю на понад 200 мільйонів гривень, а у членів його родини російське громадянство та бізнес у Криму.

Після низки викривальних матеріалів в ЗМІ один із головних розвідників країни безпосередньо сам звернувся до редакції телеканалу ZIK, як незалежного та рівновіддаленого від усіх політичних сил медіа-майданчика, із пропозицією ексклюзивного інтерв’ю.

Прикметно, що для зворотної комунікації була обрана саме програма військових розслідувань «Стежками війни» – саме цьому телевізійному проекту минулого року давав актуальне інтерв’ю міністр оборони України Степан Полторак.

Зі свого боку команда програми скористалися нагодою отримати відповіді безпосередньо у фігуранта недавніх гучних розслідувань.

Проект «Стежками війни» вважає, що Сергій Семочко мав право висловити свою позицію щодо тих звинувачень, які проти нього прозвучали. Це беззастережне право будь-якого фігуранта тих чи інших журналістських матеріалів чи розслідувань. Ми не сумніваємося у правильності рішення надати йому слово, як і будь-кому іншому.

Сергій Семочко є кадровим розвідником і не має особливого досвіду телевізійних ефірів, відповідно для покращення телевізійного продукту було прийняте рішення непрямого ефіру. Водночас програма «Стежками війни» та телеканал ZIK не відкидають закиди щодо недостатньої гостроти підібраних запитань, специфічності підбору музичного оформлення.

​Нам незрозумілі бажання деяких представників журналістського цеху виносити вердикти й навішувати ярлики та очорнювати роботу окремої програми і телеканалу ZIK.

Телеканал ZIK також вимагає припинити цькування журналіста Олександра Мамая та колектив проекту «Стежками війни».

Повний випуск програми «Стежками війни» за 16 жовтня 2018 року тут.

Телеканал ZIK не піддає жодним сумнівам фаховість команди журналістів-розслідувачів Дениса Бігуса, адже проект антикорупційних розслідувань «Наші гроші» дебютував і протягом більше 3-х років виходив на ZIKу.

Програма «Стежками війни» та телеканал ZIK готові надати слово будь-кому з фігурантів справи Семочка.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 14:11 :50