Новини » Політика

Омелян пояснив, чому політичне майбутнє плануватиме тільки після розмови з «Народним фронтом»

ZIK

Наразі я є членом команди «Народного фронту». З ними я починав свій шлях міністра. Тому безперечно, що після того, як я завершу свою каденцію на посаді міністра, в першу чергу, я буду радитися із ними щодо свого подальшого перебування у лавах цієї партії.

Про це в ефірі програми Vox  populi на телеканалі ZIK заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Володимир Омелян відповів на питання глядачки, чи піде він у політику після завершення кар’єри у Міністерстві інфраструктури, і чи визначився він із політсилою, яку буде підтримувати:

«Я розумію, що посада міністра – не посада на все життя. Я такого не прагнув і не прагну. А політика мені справді цікава. Я розумію, що країну можна і треба міняти. Я знаю, як це зробити», – зазначив гість програми.

Ба більше, додав Омелян, у нього є команда людей, які готові йти з ним у політику.

«Є команда людей, які підтримують нашу ідею. І я буду щасливий почати новий етап у житті після того, як каденція міністра завершиться», – підкреслив Володимир Омелян.

Водночас він додав, що своє майбутнє він має обговорити з «Народним фронтом».

«Я повинен мати відверту розмову з «Народним фронтом», висуванцем якого я є. Як людина командна, я повинен вирішити спільно з ними своє майбутнє. А далі, я думаю, нам вдасться, і ми зможемо згуртувати українців навколо великих ідей і навколо реалізації цих ідей.

Бо я не вірю в Україну – лише житницю Європи, лише добувача вугілля, металів та експорту їх на Захід.

Але я вірю в Україну як високоінтелектуальну націю, яка створює продукти з високою доданою вартістю. Ми це зможемо зробити», – наголосив міністр.

Відповідаючи на питання ведучого, чи пов’язує міністр своє політичне майбутнє з «Народним фронтом», Володимир Омелян зазначив, що наразі він є членом команди «Народного фронту» і що саме з ними він починав свій шлях міністра.

«Тому безперечно, що після того, як я звершу свою каденцію на посаді міністра, то, в першу чергу, я буду радитися із ними щодо свого подальшого перебування у лавах цієї партії», – повідомив міністр Омелян.

Нагадаємо, міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що після завершення роботи на своїй нинішній посаді планує йти в політику.

Loading...