середа, 17 жовтня, 2018, 2:40 Економіка
НБУ виграв у Коломойського касацію щодо курорту «Буковель»

Верховний Суд задовольнив касаційну скаргу НБУ на рішення судів першої та апеляційної інстанцій, згідно з якими були розірвані договори іпотеки між НБУ і ТОВ «Скорзонера», на підставі яких компанія виступила майновим поручителем боргових зобов’язань Приватбанку за кредитами рефінансування.

Про це повідомили агентству «Інтерфакс-Україна» у прес-службі центробанку.

«У вівіторок Верховний Суд розглянув касаційну скаргу Національного банку України на рішення судів першої та апеляційної інстанцій, згідно з якими були розірвані договори іпотеки між НБУ і ТОВ «Скорзонера»(«Буковель»)», – повідомили у прес-службі НБУ у відповідь на запит агентства.

«За результатами розгляду Верховний Суд скасував рішення попередніх інстанцій та ухвалив нове, згідно з яким відмовив у позовних вимогах ТОВ «Скорзонера», – зазначили в НБУ.

Згідно з повідомленням, НБУ вважає таке рішення Верховного Суду одним із прикладів забезпечення принципу верховенства права в сучасних умовах реформування правосуддя в Україні та очікує, що в подальшому суди враховуватимуть правову позицію Верховного Суду у таких суперечках.

Згідно з даними Держреєстру прав на нерухоме майно, предметами іпотеки є майно за адресою м Яремче, с. Поляниця (Івано-Франківська обл.), де розташований гірськолижний курорт «Буковель».

За даними Держреєстру юросіб, кінцевими бенефіціари ТОВ «Скорзонера» є Ігор Коломойський та Геннадій Боголюбов.

Гірськолижний комплекс «Буковель» був взятий на баланс Приватбанку під час націоналізації.

На початку жовтня Приватбанк оголосив конкурс з відбору міжнародних та українських компаній для залучення потенційних інвесторів під час продажу частки в «Буковелі», готеля Radisson і стадіона «Дніпро».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-18 20:46 :31