Новини » Політика 17 жовтня, 2018, 12:11
НАЗК внесло припис міністру культури та голові Державної служби праці
Євген Нищук. Фото: kmu.gov.ua
Євген Нищук. Фото: kmu.gov.ua

Національне агентство з питань запобігання корупції на своєму засіданні прийняло рішення про внесення приписів міністру культури України Євгену Нищуку та голові Державної служби України з питань праці Роману Чернезі щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

Внесено припис міністру культури України про порушення посадовими особами Міністерства вимог статті 28 Закону України «Про запобігання корупції», а саме невжиття заходів щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності генерального директора – художнього керівника Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського Мирослава Вантуха. Встановлено наявність у художнього керівника Ансамблю потенційного конфлікту інтересів, який полягає у прямому підпорядкуванні близьких йому осіб. А саме донька працює помічником балетмейстера Ансамблю, син – головним адміністратором, зять – артистом балету вищої категорії, онука – артисткою балету.

Також внесено припис голові Державної служби України з питань праці щодо заступника голови Ігоря Шумелюка, який безпідставно відмовив у наданні копій матеріалів дисциплінарного провадження на законну вимогу Національного агентства з посиланням на норми Законів України «Про державну службу» та «Про доступ до публічної інформації».

За наявною у Національному агентстві інформацією, Державна служба відкрила дисциплінарне провадження стосовно першого заступника начальника Головного управління Держпраці в Одеській області щодо можливого отримання ним подарунків.

Припис Національного агентства є обов’язковим для виконання. Про результати виконання припису Національного агентства посадова особа, якій його адресовано, інформує Національне агентство упродовж десяти робочих днів з дня одержання припису.

Крім того, Національне агентство направило до суду протокол про адміністративне правопорушення, передбачене частиною першою статті 172-7 Кодексу України щодо командира військової частини А4615 Міністерства оборони Віктора Кузьменка. Військовослужбовець прийняв на посаду близьку особу, не повідомивши про реальний конфлікт інтересів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-17 18:08 :27