Новини » Київ 17 жовтня, 2018, 15:59
Кличко про новий знак на в’їзді в столицю: Відтепер киян та гостей зустрічають Кий, Щек, Хорив і Либідь
Віталій Кличко
Віталій Кличко

Продовжуємо встановлювати на основних в’їздах до Києва символічні знаки, пов’язані з історією нашого міста. Так, на Одеській трасі киян та гостей міста зустрічає фігура князя Володимира. На Житомирській – княгині Ольги. На Бориспільській – Архистратиг Михаїл. У Жулянах встановлений знак з обрисами засновників Києва – братів Кия, Щека, Хорива та їхньої сестри Либеді.

Про це розповів мер Києва Віталій Кличко під час огляду нового в’їзного знаку у Солом’янському районі, повідомляє офіційний сайт міського голови.

За словами міського голови, на в’їзді в столицю з боку Броварів до кінця осені закінчать встановлювати знак з фігурою Богдана Хмельницького. А вже навесні наступного року на трасі зі сторони Гостомеля всіх, хто приїжджає до Києва, зустрічатиме Ярослав Мудрий.

Мер відзначив, що давав завдання архітекторам розробити знаки, які символізуватимуть велику історію міста.

«Київ – європейське місто! А встановлення символів міста на в’їздах до нього – європейська практика. Це неправильно, маючи стільки видатних особистостей, символів, таку багату історію, обмежуватися табличкою на в’їзді», – зауважив Кличко.

Архітектурні елементи в’їзних знаків виконані з металу та встановлені на бетонному п’єдесталі, що облицьований гранітом.

Загальна висота композиції знаку, розташованого біля аеропорту ім. Сікорського, – 11 м, висота фігур – 8 м. На п’єдесталі змонтовані літери «КИЇВ», висотою 2 м. Вночі знак підсвічується. Навколо встановленої композиції зробили благоустрій території.

Нагадаємо, що напередодні за підтримки мера Кличка Київрада ухвалила рішення про облаштування музейного простору на Поштовій площі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 03:26 :33