середа, 17 жовтня, 2018, 13:13 Економіка
Гройсман: Проект бюджету на 2019 рік забезпечить стабільність
ZIK
ZIK

Багато хто, особливо з політичних причин, критикує проект бюджету на 2019 рік. Але він точно зможе дати стабільність та економічне зростання у наступному році.

Про це на засіданні Кабміну говорив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, яке транслював  телеканал ZIK.

«Я глибоко переконаний у тому, що наше завдання – це абсолютно відповідальна політика щодо ухвалення рішень. Попри те, що я не є фахівцем щодо будівництва «повітряних замків», а також не люблю давати порожні обіцянки, але наша команда підготувала реалістичний бюджет, який є абсолютно відповідальним та забезпечить стабільність. Адже дасть можливість мати не більше 7,4 відсотка інфляції у порівнянні з минулими роками», – сказав Гройсман.

Він розповів, що уряд зміг вчасно підготували проект бюджету на 2019 рік. І найголовніше те, що він є абсолютно реалістичним, збалансованим і дає абсолютну впевненість в стабільності і економічному зростанні.

«Звісно, багато хто, особливо з абсолютно політичних причин, починає критикувати бюджет на наступний рік і говорити про те, що він поганий та інше. Але я точно знаю, що всі пропозиції, які хочуть додатково включити у цей документ, є більшими на сьогодні, ніж, наприклад, бюджет Німеччини. Це означає єдине, що ми сформували більше трильйона гривень у проекті бюджету на 2019 рік, а нам можуть пропонувати ще на декілька трильйонів забезпечити його видатки», – прокоментував він.

За його словами, саме цей проект бюджету забезпечить абсолютне зрозуміле зростання економіки. Адже завдяки ньому зростатиме промисловість і виробництво.

«Я глибоко переконаний у тому, що зростатиме і середня заробітна плата для українців. Бо мене болить те, що люди отримують поки що так мало. Тому з першого дня ми працюємо над тим, щоб відкрити можливості для збільшення заробітної плати всередині країни», – зазначив Гройсман.

На його думку, окремо треба сказати про те, що інвестуватимуться зусилля в розростання національної економіки і промисловості.

«Ми і надалі  підтримуватимемо агропромисловий комплекс і мова йде в тому числі про підтримку домогосподарств, які беруть у цьому участь. Фактично, цей бюджет розбудовуватиме країну», – наголосив прем’єр-міністр.

Хоча зазначив, що і є певні проблеми, які стосуються надзвичайно високого державного боргу України.

«Ми з вами залишались з боргами і наше завдання сьогодні здолати їх, щоби не ослабнути перед Росією. Тому всі учасники політичного процесу, не дивлячись на виборчий процес, повинні  ухвалювали державні рішення, які дали б можливість Україні врешті-решт стабільно вийти з проблем, які накопичилися десятиріччями і рухатись вперед. Бо найголовніше, щоб це відчували українці», – додав Гройсман.

Нагадаємо, у вересні Верховній Раді України представили проект Закону про Державний бюджет України на 2019 рік. Серед головних пріоритетів видаткової частини – збільшення фінансування української армії та посилення енергонезалежності держави.


* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 19:30 :43