середа, 17 жовтня, 2018, 21:35 Економіка
Голова фінансового комітету ВР порівняв інвестування в Україну з попередніми роками
ZIK
ZIK

У часи президентства Віктора Ющенка в українську економіку прийшло 32 мільярди інвестицій. За часи режиму Януковича – 20 мільярдів. А цього року в країну завели лише 2,5 мільярда інвестицій. Це копійки.

Про це в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK розповів народний депутат України Сергій Рибалка.

«У часи Ющенка, хоч всі кажуть, що тоді були великі сподівання і як стало погано, однак тоді в українську економіку прийшло 32 мільярди інвестицій. За часи режиму Януковича – 20 мільярдів. А сьогодні ми чуємо, як прем’єр каже, що цього року 2,5 мільярда інвестицій завели в країну. Це копійки», – вважає голова фінансового комітету ВРУ.

Відповідаючи на запитання ведучої про те, що потрібно робити, щоб залучити більше інвестицій, пан Рибалка сказав, що тут основне питання корупції, яке паралізувало всі напрями і всі гілки влади. 

«І поки ми не вирішимо питання корупції, інвестор до нас не прийде. Крім цього в країні величезна девальвація гривні, нема доступного кредитування», – відповів народний обранець.

За його словами, також потрібно робити реформу судової системи. Тому що в Україні судова система – це тільки імітація.

«Сьогодні західний чи наш інвестор не може бути впевнений, що завтра рішенням якогось району Закарпатської чи іншої області не буде забрано в нього житло, офіс чи нерухомість. І поки це все залишається і не буде якихось стимулів, нам не варто чекати чогось доброго», – переконаний гість програми.

Нагадаємо, що в Президента заявили про нові інвестиції зі США і потребу ухвалення «фінансових» законів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 20:19 :47