Новини » Політика 17 жовтня, 2018, 18:11
Експерт пояснив, відколи масові акції в Україні перетворили на технологію
ZIK
ZIK

Після Майдану 2004 року в Україні масові акції почали використовувати як технологію, дискредитуючи саму ідею таких акцій.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив виконавчий директор Центру прикладних політичних досліджень «Пента» Олександр Леонов.

Експерт, коментуючи сьогоднішню акцію в урядовому кварталі, організовану профспілковими організаціями, та відповідаючи на питання, як можна відрізнити «проплачений» захід, наголосив, що до оплачуваних акцій ставиться вкрай негативно.

«Оплачувана акція – це дискредитація. Згадаймо 2004 рік, коли був Майдан, а потім почали використовувати масові акції як технологію. Фактично людей почали запрошувати, з’явилися цілі компанії, які почали працювати так, що вони пропонували людей на різні акції. Фактично одні й ті ж обличчя «кочували» від «за» до «проти». Таким чином, дискредитувалася сама ідея», – зазначив Олександр Леонов.

Директор Центру Балто-Чорноморських досліджень Ірина Верещук зауважила, що нині політтехнологи, які формують імідж «старим» чи «новим» політикам, шукають структури, які мають розгалужену систему, які мають регіональні осередки та людей. Тож профспілки – одні з таких розгалужених структур, які існують ще з радянських часів і які можна зібрати «по дзвінку», зазначила вона.

Нагадаємо, сьогодні Федерація профспілок України організувала в Києві другий етап всеукраїнської акції протесту. Учасники заходу вимагали підвищити зарплати і пенсії, знизити тарифи.

Нардепа від БПП Сергія Капліна та трьох учасників акції протесту профспілок облили нечистотами.

Як повідомляли раніше, профспілки заявляли, що мінімальна заробітна плата повинна становити щонайменше 7,7 тисячі гривень.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-22 14:51 :25