Новини » Політика 16 жовтня, 2018, 18:11
За розвідником Семочком могли шпигувати не журналісти, – «Стежками війни»
ZIK
ZIK

Ракурси із журналістського розслідування щодо високопосадовця зовнішньої розвідки Семочка свідчать про елементи візуального стеження та використання оперативно-технічних засобів.

Про це в ефірі спецвипуску програми «Стежками війни» на телеканалі ZIK заявив перший заступник голови Служби зовнішньої розвідки України Сергій Семочко.

Гість програми звернув увагу на те, що журналістське розслідування із начебто викривальною інформацією щодо нього збіглося у часі з його призначенням на посаду. Сергій Семочко не виключає, що в цьому є певний умисел.

«Ні для кого не є секретом, що на сьогодні РФ активно вклинюється, активно намагається впливати на політичний сезон осені – весни наступного року та осені наступного року; активно намагається використовувати агентів свого впливу, в тому числі і серед політиків на нашій території для того, щоб провести реванш», – заявив Сергій Семочко та застеріг, що держава-агресор готова «купити» нашу країну цілком.

Розвідник також зауважив, що невелика команда журналістів не здатна фіксувати високопоставленого співробітника СБУ впродовж року, щоб це не було помітно.

«У програмі показані ракурси, як виїжджає моя машина, як я рухаюся містом. Це є елементи візуального стеження, є елементи використання оперативно-технічних засобів, тобто цілого комплексу. Що це і хто це – на ці питання ми дамо відповідь найближчим часом. Понад те, ми назвемо прізвища цих замовників. На мій погляд, як мінімум, проводити зовнішнє стеження за керівником такого рівня без санкції суду щонайменше – порушення закону», – вважає Сергій Семочко.

Відповідаючи на запитання щодо зацікавленості окремих політиків, які мають стосунок до РФ, «розкручувати» історію щодо нього, Сергій Семочко зауважив, що називати прізвища зараз буде некомпетентно: «Звичайно, такі люди є. Ми про них знаємо й чітко розуміємо, яким чином, хто і як впливає на цю ситуацію».

Нагадаємо, як ідеться у розслідуванні програми «Наші гроші з Денисом Бігусом», родина першого заступника керівника Служби зовнішньої розвідки України та екс-керівника економічної контррозвідки СБУ Сергія Семочка має будинки під Києвом вартістю у мільйони доларів, а також, крім українського, має громадянство РФ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-23 17:49 :18