вівторок, 16 жовтня, 2018, 1:30 Світ
У Китаї знайшли рештки жінки віком 900 років

У Китаї місцеві археологи знайшли рештки жінки віком 900 років, її гробниця перебувала в селі Тігуан.

Про це повідомляється в журналі Chinese Cultural Relics, – пишуть Букви.

Жінка була похована з безліччю предметів, включаючи модель будинку, всередині якого був навіть мініатюрний посуд. Також в труні знаходився кулон, який зображає двох драконів. На внутрішній частині кришки труни було зазначено, що в ньому лежить «Велика дама», що жила в окрузі Анькан. Прочитати її ім’я досить складно, але, за припущенням дослідників, жінку могли звати Цзянь.

Останки добре збереглися, включаючи нігті і волосся, укладене за допомогою золотих і срібних шпильок. На руках жінки – срібні браслети, на животі – ланцюжок з 83 бронзових монет. Під лівою рукою були знайдені залишки двох цзунцзи – загорнутого в листя клейкого рису. Жінка була взута в вишиті черевики. Внутрішня частина труни була прикрашена зображеннями жінки в різному вбранні – ймовірно, портретами покійної.

Уточнити вік жінки допомогли монети, укладені в підставі труни – вони були викарбувані приблизно в 713-1100 роках нашої ери. Найімовірніше, жінка жила в роки правління імперії Сун, коли в Китаї процвітали мистецтво і наука.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 11:18 :31