Новини » Світ 16 жовтня, 2018, 12:24
Стівен Гокінг з «того світу» звернувся до молоді: Не здавайтеся. Давайте волю уяві
Стівен Гокінг. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Стівен Гокінг. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Стівен Гокінг озвався з «того світу», щоб попередити людство, що наука та освіта перебувають під загрозою в усьому світі.

Всесвітньо відомий вчений ще перед своєю смертю у березні, записав повідомлення, яке транслювалося під час події, присвяченої виходу у світ його останньої книги Brief Answers to the Big Questions (Короткі відповіді на великі запитання), – інформує видання Independent.

Професор Гокінг попередив у своєму посланні, що освіта та наука «перебувають у небезпеці зараз більше, ніж будь-коли раніше», і що експерти цих галузей аж ніяк не в пошані.

Він називав вибори Дональда Трампа та голосування Великобританії щодо виходу з Європейського Союзу «глобальним бунтом проти експертів, у тому числі вчених».

Фізик визнав, що науці ще не вдалося подолати великі проблеми, що повстали перед світом, включаючи зміни клімату, перенаселення, вимирання видів, вирубування лісів та деградація океанів.

«Нам загрожує культурна ізоляція та відмежованість від тих країн, де буде досягнуто прогрес», – сказав він.

«Яке майбутнє чекає на молодь? Я можу з впевненістю сказати, що їхнє майбутнє більше залежатиме від науки та технологій, ніж це було за попередніх поколінь».

І він закликав молодих людей «дивитися в небо на зірки, а не вниз під ноги... Та роздумувати над тим, що змушує Всесвіт існувати».

«Важливо, щоб ви не здавалися. Дайте волю своїй уяві. Формуйте своє майбутнє», – додав він.

Переклад з англійської Оксани Вергелес, для ІА ZIK

Читайте також: Всесвітньо відомий фізик та астроном Хокінг назвав дату кінця світу

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-20 07:58 :20