Новини » Спорт 16 жовтня, 2018, 18:14
Офіційно: Український прапор представили принцу Гаррі на «Іграх Нескорених-2018»
Український прапор в числі 17-ти інших національних знамен представили принцу Гаррі на «Іграх Нескорених-2018» / ukrinform.ua
Український прапор в числі 17-ти інших національних знамен представили принцу Гаррі на «Іграх Нескорених-2018» / ukrinform.ua

Український прапор офіційно представили королівській родині герцога та герцогині Сассекських та генерал-губернатору Австралії на «Іграх Нескорених-2018» (Invictus Games – 2018) у Сіднеї.

Український прапор офіційно презентувала голова громадського комітету підтримки української команди на «Іграх Нескорених-2018» у Сіднеї, волонтер-координатор зв’язків між українськими спортсменами та австралійськими організаторами «Ігор» Дарка Сенько в числі волонтерів із 17-ти інших національних команд, повідомляє Укрінформ.

«Це було почесно і хвилююче тримати прапор нашої України на такому поважному зібранні,» – зізналася австралійська українка.

Церемонія презентації національних прапорів та офіційне фото з патроном «Ігор Нескорених-2018» принцом Гаррі відбулося сьогодні, 16 жовтня, в Королівському ботанічному саду Сіднея.

За словами Дарки Сенько, окрім формальних заходів, де український прапор буде представлений серед прапорів інших країн-учасниць, координаційний комітет австралійського українства на «Іграх Нескорених-2018» докладає максимум зусиль, аби про Україну почули якнайбільше.

Комітет сформував потужну мережу підтримки української збірної, яка передбачає активну участь у змаганнях сіднейських австралійців, низку культурних заходів у рамках програми, ґрунтовну інформаційну кампанію, відвідання українськими ветеранами австралійських благодійних центрів та осередків по роботі з місцевими ветеранами.

Крім того, велика увага приділяється візуалізації України.

«Ми агітуємо кожного, хто долучатиметься до будь-яких заходів у рамках «Ігор» – чи то вітання нашої команди в аеропорту, чи то відвідання змагань – брати із собою український прапор», – пояснила волонтер.

Вона також висловила подяку усім спонсорам та звичайним австралійським українцям, які долучилися до підтримки офіційної і культурної програми українських ветеранів.

Дарка Сенько запевнила, що українські спортсмени-ветерани та члени офіційної делегації, які вже у четвер, 18 жовтня, прибудуть в Австралію, отримають не менш теплий прийом, аніж той, який вони отримали минулого року в Канаді.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 12:17 :46