Новини » Регіони

На Прикарпатті кількість звернень з підозрою на кір перевищила три тисячі

На Прикарпатті з початку року зареєстровано – 3191 звернення з підозрою на кір, в тому числі дітей віком до 17 років – 2303 особи, що становить 72,2%. Госпіталізовано 2159 осіб, в тому числі 9 перебували у відділенні інтенсивної терапії.

Про це сьогодні, 16 жовтня, повідомив власкор IA ZIK з посиланням на ДУ «Івано-Франкіський ОЛЦ МОЗ України»

Серед захворілих – 789 осіб щеплені згідно календаря щеплень (отримали 2 дози), 605 – отримали одне щеплення, 1069 – не щеплені, у решти – 728 осіб відсутні дані про щеплення.

Лабораторно підтверджено – 213 випадків, що становить 6,7 %.

Серед вагітних зареєстровано 4 випадки: 2  Рожнятівський район (1 випадок лабораторно підтверджений),1 – Косівський район (лабораторно підтверджений), 1 – Верховинський район.

Зареєстровано 1 летальний випадок кору (лабораторно підтверджений) у мешканки села Лісна Тарновиця, Надвірнянського району.

З початку 2018 року зареєстровано 22 групових осередків кору в організованих колективах.

Всього у спалахах захворіло 369 осіб, в тому числі 335 дітей до 15 років, лабораторно підтверджено діагноз у 33 випадках.

Як повідомляла IA ZIK, на Прикарпатті у Надвірнянській РДА відбулось засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій через ускладнення епідемічної ситуації в закладах освіти Надвірнянського району щодо захворюваності на кір.

Для недопущення подальшого збільшення захворювання на кір в районі серед учнів шкіл комісія вирішила призупинити навчання Тисменичанської ЗОШ І-ІІІ ст. та Верхньомайданської ЗОШ І-ІІІ ст. з 9 жовтня по 12 жовтня та зробити зміни до структури навчального року щодо перенесення осінніх канікул.

Loading...