Новини » Спорт

Гімнастка Анастасія Бачинська здобула свою другу «бронзу» ЮОІ-2018

Дворазова бронзова призерка ЮОІ-2018 Анастасія Бачинська та її тренер Ганна Лев / noc-ukr.org

На медальній ноті завершує свій виступ в олімпійському Буенос-Айресі-2018 українська 15-річна представниця спортивної гімнастики Анастасія Бачинська.

У заключному виді змагань серед дівчат у вільних вправах учениця Ганни Лев показала третій результат і додала до «бронзи» у багатоборстві ще одну медаль такого ж ґатунку, повідомляє офіційний сайт НОК України.

Після здобуття другої бронзової медалі на ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх-2018 у вільних вправах наша гімнастка Анастасія Бачинська відзначила, що ця нагорода набагато важливіша та цінніша за її бронзовий виступ у багатоборстві.

«Чесно кажучи, сьогоднішня медаль набагато важливіша для мене, ніж нагорода в багатоборстві. Мені дуже хотілося порадувати глядачів в залі та всю Україну, й показати все, на що я здатна. Під час цього виступу я віддала всі свої сили та енергію, адже дуже хотіла доказати усім, що гідна цієї медалі й це ще не кінець», – сказала Настя.

Анастасія Бачинська: «Це дуже важлива для мене медаль»

Анастасія додала: «У майбутньому хочу змінити свою програму. Мені вона дуже подобається, але вважаю, не можна стояти на місці – треба завжди шукати нові шляхи для реалізації своїх намірів та мрій».

Loading...