live
Новини » Події 296

Будинок у Києві Семочки купили, продавши бізнес дружини, – «Стежками війни»

ZIK

Дім площею 333 квадратні метри у Козині належить дружині Сергія Семочка Тетяні Лисенко, яка раніше була заміжня і мала туристичний бізнес до окупації Криму.

Про це в ефірі спецвипуску програми «Стежками війни» на телеканалі ZIK розповів перший заступник голови Служби зовнішньої розвідки України Сергій Семочко.

Гість програми, коментуючи журналістське розслідування із начебто викривальною інформацією щодо нього, змоделював ситуацію, коли людина робить світлину поруч із чужим дорогим авто, а згодом, коли обіймає важливий пост, це фото використовують, як підставу для маніпуляцій щодо недекларування нею статків. Так Сергій Семочко прокоментував інформацію, оприлюднену журналістами у розслідуванні, що родина володіє гвинтокрилом.

Перший заступник голови Служби зовнішньої розвідки України наголосив, що, відповідно до законодавства щодо запобігання корупції, усі його статки та статки родини внесені до декларації.

«Що ж до авто: зараз я пересуваюсь на авто, яке перебуває на балансі Служби зовнішньої розвідки і яким керують кадрові співробітники Служби. Це не мій приватний автомобіль», – заявив Сергій Семочко.

Гість програми розповів, що дім площею 333 квадратні метри (у селищі Козин під Києвом) належить його дружині Тетяні Лисенко.

«У дружини був туристичний бізнес у Криму, були приватні підприємства. Чомусь навмисне забули про те, що заплатили із цього бізнесу всі податки. Ми продали машину – заплатили всі податки», – акцентував Сергій Семочко.

Посадовець додав, що згадані у журналістському матеріалі діти його дружини Тетяни від першого шлюбу – Анастасія Котон (Лисенко) та Святослав Лисенко є повнолітніми та фінансово самодостатніми, мають власне життя і не пов’язані із ним спільним побутом.

«Є я, є моя дружина, є мій син – це одна історія. А є історія, яка була в житті Тетяни значно раніше, до появи у її житті мене», – додав Сергій Семочко.

Нагадаємо, як ідеться у розслідуванні програми «Наші гроші з Денисом Бігусом», родина першого заступника керівника Служби зовнішньої розвідки України та екс-керівника економічної контррозвідки СБУ Сергія Семочка має будинки під Києвом вартістю у мільйони доларів, а також, крім українського, має громадянство РФ.

Loading...
Loading...
Loading...