вівторок, 16 жовтня, 2018, 10:51 Політика
Андрій Парубій не виключає – РФ спробує втрутитися у вибори в Україні

РФ, як один з важливих елементів гібридної війни, використовує втручання у вибори: без сумніву, буде спроба втрутитися у виборчий процес і в Україні.

Про це під час засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (груп), яке транслює телеканал ZIK, заявив голова Верховної Ради України Андрій Парубій.

Голова ВРУ привітав присутніх із ухваленим у Константинополі рішенням щодо томосу для Української церкви та перемогою історичної правди. Андрій Парубій, відповідаючи тим, хто робить закиди про втручання держави у церковне життя, звернув увагу на те, що у РФ скликали спеціальне засідання РНБО, щоб обговорити рішення Константинополя, а також стало відомо про розривання спілкування РПЦ із Константинопольським патріархатом. Голова ВРУ наголосив, що у такий спосіб Кремль розриває православ’я.

Голова ВРУ також наголосив, що обранцям слід внести зміни до закону про держбюджет, щоб передбачити кошти для кібербезпеки і для захисту роботи Центральної виборчої комісії.

«Враховуючи, що РФ, як один з важливих елементів гібридної війни, використовує втручання у вибори, без сумніву, що буде спроба втручання у вибори, насамперед, в Україні. У цей рік будуть проходити вибори і президентські, і парламентські», – наголосив Андрій Парубій.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко переконаний, що РФ робитиме спроби втручання у вибори наступного року.

Президент України закликав українських дипломатів скоординувати зусилля зі своїми колегами з країн перебування для розробки механізму щодо запобігання стороннього втручання в українські вибори.

Як повідомляли раніше, президент США Дональд Трамп підписав указ про санкції проти будь-яких країн або окремих осіб, які втручатимуться у вибори в США.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-17 20:02 :42