понеділок, 15 жовтня, 2018, 14:50 Світ
Трамп повідомив, як він спілкується віч-на-віч з Путіним

Президент США Дональд Трамп вважає, що в тому, що на сході України зараз розпоряджається Росія, винен його попередник Барак Обама, а сам він допомагає Києву.

Про це він заявив у годинному інтерв’ю телеканалу CBS.

«Я – той, хто дав Україні наступальну зброю і протитанкову зброю. Обама цього не зробив. Ви знаєте, що він відправив? Він відправив подушки і ковдри. Він – той, хто віддав частину України, де зараз Росія...», – заявив Трамп.

Американський президент відкинув критику, що він ніколи не демонструє жорсткості в спілкуванні з президентом РФ Путіним. «Я думаю, що я дуже жорстко з ним особисто (спілкуюся). У мене була зустріч з ним. Нас двоє. Це була дуже складна зустріч, і це була дуже хороша зустріч», – сказав Трамп, натякнувши, що широка громадськість просто не знає, про що він говорить з російським президентом віч-на-віч перед тим, як вийти на спільну прес-конференцію.

Трамп визнав, що Росія втручалась у вибори в США, але додав, що це робив і Китай.

На запитання ведучої про те, чи згоден він із твердженнями, що Володимир Путін особисто пов’язаний з убивствами і отруєннями, американський лідер відповів: «Так, можливо. Напевно». При цьому Трамп відзначив, що все це відбувається не в США, – пише «Укрінформ».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-21 16:51 :26