Представник Нацкорпусу різко відреагував на появу кандидата в президенти від «Свободи»

ZIK

Рішення «Свободи» є дещо нечесним. Зокрема, у контексті маніфесту націоналістів, який був підписаний у березні 2017-го року.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив речник «Національного корпусу» Олександр Алфьоров, коментуючи заяву Олега Тягнибока.

Нагадаємо, голова ВО «Свобода» Олег Тягнибок відмовився від участі в майбутніх президентських виборах. Натомість він пропонує висунути єдиним кандидатом від усіх націоналістичних сил колишнього віце-спікера ВРУ Руслана Кошулинського. Свій крок лідер «Свободи» пояснює бажанням пришвидшити процес об’єднання націоналістів.

Речник Національного корпусу Олександр Алфьоров каже, що таке рішення Тягнибока – певний «цирк».

«Олег Тягнибок озвучив, що Кошулинський буде балотуватися на вибори від «Свободи» і від усіх націоналістів. Це дало присмак несерйозності і певної політичної гонки », – зазначив гість програми.

Представник Нацкорпусу повідомив, що рішення про висунення Кошулинського на президентські вибори ні з ким не узгоджували.

На думку Алфьорова, Тягнибок веде якусь незрозумілу гру.

«У Олега Тягнибока є свій рейтинг на Західній Україні. Тому для чого передавати своє слово, якісь свої повноваження Руслану Кошулинському, якого не було чути у політиці протягом останніх 4 років, рейтинг якого є незначним? Для чого це зробив Тягнибок – не знаємо. Ба більше, ця людина не є відомою у націоналістичних колах. Очевидно, що йде якась гра. Нам вона не зрозуміла», – додав гість програми.  

Олександр Алфьоров припустив, що таке рішення Олег Тягнибок прийняв для того, аби приховати свій антирейтинг.

«Можливо, таким чином хочеться не показати великий антирейтинг Олега Тягнибока у політичній сфері. Адже його рейтинг є менший ніж рейтинг партії. Тому очевидно, що це перекидання негативу на якогось іншого кандидата, який має нульовий рейтинг», – розповів Алфьоров і додав, що такий вибір для Нацкорпусу є незрозумілий.

Також речник «Національного корпусу» заявив, що рішення Тягнибока про висунення Кошулинського на президентські вибори від націоналістів є нечесним.

«Адже у березні 2017-го року українські націоналісти підписали маніфест. Перед прийняттям такого рішення нікого не скликали. Тому чому це рішення оголосили 14 жовтня на святі, коли усі об’єдналися, щоб провести ходу, я не розумію. Чи була вона доцільною, чи ні, судити «свободівцям», – підкреслив Олександр Алфьоров.

Він додав, що на сьогоднішній день лідер «Національного корпусу» Андрій Білецький діє виключно за маніфестом, який націоналісти підписали 2017-го року.

«Тому ми будемо вести переговори зі всіма підписантами цього маніфесту, бо для багатьох таке рішення було щирою несподіванкою», – зазначив речник «Національного корпусу».

Loading...