понеділок, 15 жовтня, 2018, 21:25 Політика
Нардеп Чижмарь здивований, що українці «скидуються» на опалення киянам
ZIK
ZIK

Через рішення Кабміну щодо погашення боргів перед Київгазом кожен громадянин, який чесно платив за опалення, «скидається» киянам. Прем’єр-міністр зробив собі з цього піар, але за це відповідальні органи місцевого самоврядування.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Юрій Чижмарь.

«Ми на 27 році незалежності і з року в рік, коли починається опалювальний сезон, у нас – всенаціональна кампанія включення теплої води. Це насправді смішно. Я із Західної України, і я знаю, що багато міст і сіл забезпечили собі автономне опалення. Багатоповерхові будинки перейшли на індивідуальні котельні для того, щоб громадяни могли самі на місці керувати процесом теплопостачання», – зазначив Чижмарь.

За його словами, йому дивно, що Прем’єр-міністр займається початком опалювального сезону і проводить цілу нараду в Кабміні, оскільки він не має жодного відношення до включення опалення, окрім як політичного піару. 

«Було рішенням Кабміну, за яким із держбюджету передали гроші для погашення боргів перед Київгазом. Це гроші всієї України. І, виявляється, кожен громадянин, який чесно платив за опалення, «скидається» киянам. Прем’єр-міністр зробив собі з цього піар, він спаситель Києва, хоча насправді обібрав всю країну. А за це відповідальні органи місцевого самоврядування», – пояснив народний обранець.

Пан Чижмарь переконаний, що дуже важливо зрозуміти, якщо ми перестанемо говорити про це, як про загальнонаціональну проблему, то забезпечимо реформу ЖКГ й надамо достатні фінансові можливості для нових об’єднань багатоквартирних будинків. А до того часу будуть проводитись загальнонаціональні кампанії за теплу воду й тепло, хоча це повинно вирішуватись на місцевому рівні.

«Це залежить від мера, влади на місцях і людей. Наприклад, я як колишній губернатор пам’ятаю, що люди не хочуть об’єднуватися в кондомініуми й управляти своїм майно, але притім всі вони вимагають опалення. Хоча я їм пропоную: «візьміть в управління, створіть власний управляючий будинком комітет і будьте власниками», – прокоментував гість програми.

Нагадаємо, що з 15 жовтня у Києві розпочнуть розгортання системи централізованого опалення, але батареї потепліють лише через два тижні.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-17 18:47 :15