Новини » Політика 14 жовтня, 2018, 2:40
Сазонов: Бунт у «ДНР» – це неможливий сценарій

Навіть через дуже високий рівень невдоволення якістю життя в «ДНР», бунт у «республіці» – неможливий сценарій.

Про це розповів політолог і журналіст Кирило Сазонов, – пише Обозреватель.

Експерт заявив, що місцеві мешканці незадоволені соціальним та економічним чинниками. Наприклад, навіть загальний рівень заробітної плати в «ДНР» значно нижче ніж у вільній Україні, і до того ж, вільних вакансій дуже мало.

«Бунтує Донецьк – це з розряду фантастики. Якщо вже не було опору тоді, коли захоплювали місто, то тим більше тепер, коли купа озброєних людей на вулицях, бунт, мабуть, неможливий», – написав політолог.

«На них дуже тисне те, що немає ніякої визначеності. Приходить розуміння того, що Росія не буде приєднувати ці так звані республіки. Тому їх статус, їх стан залишається під великим питанням в той час, як за лінією розмежування, в Україні – відсутність комендантської години, безвізовий режим і все зовсім по-іншому», – вважає Сазонов.

Читайте також: «Руки опускаються від безсилля і злості»: лист з окупованого Донбасу

Через це «окреме невдоволення проявляється, але поки воно закінчується бурчанням на кухні і листуванням в соціальних мережах». Люди, як пише блогер, зрозуміли, що «Росії вони виявилися не потрібні», в той же час «патріотами України вони так і не стали», зокрема, в результаті впливу кремлівської пропаганди.

Для влади РФ найвигіднішим, на думку політолога, варіантом є повернення Україні «республік» за умови надання їм особливого статусу, який «розхитує ситуацію в країні зсередини».

Читайте також: Населення Донбасу мріє про повернення в Україну і не відчуває провину за «Путін, введи…»

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-14 04:08 :34