неділя, 14 жовтня, 2018, 8:10 Світ
Російський опозиціонер Навальний вийшов на свободу

Російський опозиціонер Олексій Навальний, якого арештували на 20 діб у справі про акції проти підвищення пенсійного віку, вийшов на свободу.

Про це повідомляє «Дождь».

Московський суд арештував Навального 24 вересня – у день його звільнення після 30 діб арешту за акцію у рамках «Забастовки избирателей».

Політика затримали біля спецприймальника і склали на нього протокол за ч.4 ст. 20.2 КоАП (дія чи бездіяльність при проведенні мітингу, які завдали шкоди майну чи здоров’ю людини).

«Навального звинуватили у публікації анонсу акції проти пенсійної реформи, твіта і відеоролика від 24 серпня. За версією поліції, заклики Навального призвели до масової акції 9 вересня у центрі Москви.

Мітинг переріс у ходу, у результаті якої дії групи осіб «створили перешкоди руху пішоходів та завдали шкоди здоров’ю», у тому числі поліцейським», – йдеться у повідомленні.

Сам Навальний вважає. що проти нього планують відкрити нову кримінальну справу.

«Я, чесно кажучи, не знав, чи вдасться мені сьогодні вийти і потрапити додому. Але я хочу в першу чергу подякувати усім, хто підтримував. Передати величезний привіт тим, хто досі в регіонах перебуває під арештом, сказати дякую усім, хто брав участь у наших акціях», – сказав політик після виходу із спецприймальника.

«Мені здається, що за ті 50 днів, які я тут сиджу, ми побачили ще багато доказів того, що цей режим остаточно деградував – від провалів у зовнішній розвідці до провалів в космічній галузі. І якщо хтось думає, що цими арештами – річчю, звичайно, неприємною – нас можна залякати або зупинити, то це, звичайно, не так», – наголосив він.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-19 11:27 :31