неділя, 14 жовтня, 2018, 0:50 Львів
У Львові на шоколадну карту кондитори додали Крим і Донбас

З 12 жовтня у Львові стартувало Національне Свято Шоколаду. Всеукраїнська подія, яка щороку об’єднує найкращих виробників, шоколатьє та шоколад почалася біля Палацу Потоцьких.

Про це пише Газетауа.

Для відвідувачів діють «Шоколадний ярмарок» та «Дитяча шоколадна країна». Скульптори вирізьб’ять із величезних брил скульптури з шоколаду – пам’ятки архітектури, тварин, символи. Прикрашають свято 9-метрова коробка цукерок, 5-метровий шоколадний млин та 3-метровий шоколадний ведмідь.

Кожен відвідувач матиме змогу спробувати не лише шоколад на будь-який смак, а і різноманітні шоколадні напої, прийняти участь у «шоколадних» майстер-класах, а також придбати «шоколадні» сувеніри. Також в програмі – шоколадне дійство від театру «Вагабунда», виставка робіт шоколадних скульпторів, виступи юнацьких танцювальних і вокальних колективів, дитячі майстер-класи та інше.

«Родзинка свята – «Шоколадна Україна» – карта України розміром 8 на 5 метрів з визначними архітектурними спорудами. Карта України повна – із Кримом і Донбасом, із їхніми гербами, до якої кожного дня, аж до 15 жовтня, будуть додаватися нові шоколадні скульптури. Ще не знаємо, скільки шоколаду витратять на неї, ми зможемо дізнатися лише в останній день свята. Щодня на карті будуть і герби міст і історичні місцеві пам’ятки», – розповідає організатор події Андрій Сидор.

Відвідувачі зможуть побачити майже повний цикл виробництва шоколаду – від обсмаження зелених какао-бобів до виготовлення справжнього шоколаду. Кожен охочий зможе взяти участь в аматорському чемпіонаті «Домашній кондитер». Вхідний квиток коштує 50 гривень, найдешевші смаколики із шоколаду на ярмарку – від 5 гривень. Щороку Свято Шоколаду відвідує більше 10 тисяч людей.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-19 15:42 :42