Новини » Курйози 14 жовтня, 2018, 11:11
Ламаються і падають: погрози Путіна насмішили весь світ

Нова розробка гіперзвукових ракет, про які так голосно заявили в Росії, поки не приносить успіху.

Як повідомляє CNBC, зараз нова розробка просто зайшла в глухий кут. За висновками американської розвідки, у росіян поки немає компонентів, які б зробили техніку потужною - повідомляє znaj.ua.

При створенні «Авангарду» вони не можуть розраховувати на міцність вуглецевих волокон. Вона не оптимальна через поганий тепловий захист. Через перегрів стикаються з проблемою внутрішніх збоїв системи.

Наступні випробування ракет пройдуть в кінці наступного року. До цього часу інженери повинні будуть вирішити актуальну проблему.

Читайте також: Путін знову осоромився, - фото

Директор проекту ядерної інформації у Федерації американських вчених Ханс Крістенсен поділився, що над системою працювали досить довго, але вона дала збій. А ось в Пентагоні іншої думки. Вони впевнені в успіхах росіян і повідомляють, що незабаром вони покажуть всю міць на практиці.

Зазначимо, що після презентації нової розробки журналісти відразу ж знайшли кілька найважливіших недоробок. У всіх чотирьох запуски були проблеми, про які Путін промовчав.

Цікаво, що 1 березня в Кремлі заявили про свої досягнення і Путін показав ролик з ракетою «Сармат». Тоді експерти вже запевняли, що нічого неймовірного в розробці немає. З чотирьох варіантів найбільш довгий політ був 2 хвилини, після чого ракета розбилася.

«Ми довго спостерігаємо за Росією… Нас не здивувала заява Путіна і народ США повинен знати, що ми абсолютно готові… Ці озброєння розробляють вже дуже давно. Наша політика в області ядерних озброєнь все це враховує», – заявив тоді прес-секретар Пентагону Дана Уайт. Саме тому в США не бояться гучних заяв Росії і готові до будь-яких так званих російських інновацій, оскільки стежать за розвитком і беруть це на контроль.

Читайте також: Росіяни висміяли Путіна, який проїхався на «козлику»

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-23 00:11 :45