субота, 13 жовтня, 2018, 15:55 Регіони
Закарпатські угорці пожалілись Клімкіну на утиски і звинувачення в сепаратизмі
ФОТО: ZIK
ФОТО: ZIK

Угорці Закарпаття, під час сьогоднішньої зустрічі в Ужгороді з міністром закордонних справ Павлом Клімкіним висловили занепокоєння щодо звинувачень їх у сепаратизмі.

Як передає власний кореспондент IA ZIK, в Ужгород Клімкіна запросили на засідання правління товариства угорців Закарпаття.

Під час зустрічі угорці висловили занепокоєння, що вони зазнають утисків, що українські ЗМІ формують негативний образ закарпатських угорців, їх безпідставно звинувачують в сепаратизмі. Через це, заявили закарпатські угорці, вони не почуваються комфортно, відчувають тиск і бояться висловлювати свою позицію і часом навіть говорити рідною мовою.

У відповідь Павло Клімкін запевнив, що влада країни зацікавлена у мирному вирішенні ситуації,  і докладає зусиль, аби вирішити ситуацію мирно для обох сторін.

Як повідомляв ZIK, в Ужгороді відбулося засідання Товариства угорської культури, на якому, зокрема, були присутні міністр закордонних справ Павло Клімкін та голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль.  Втім, висвітлення та зйомок організатори допустили тільки угорські ЗМІ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-19 11:41 :19