субота, 13 жовтня, 2018, 16:27 Регіони
В Україні піднімається антиугорська істерія, – Брензович

В Україні спостерігається підвищення так званої антиугорської істерії.

Голова товариства угорців на Закарпатті Василь Брензович назвав кілька причин цієї антиугорської істерії: по-перше, на думку посадовця, українські ЗМІ ведуть антиугорську кампанію і більшість новин, що стосуються закарпатських угорців, виставляють в негативному світлі. Зокрема, представникам  нацменшин часто закидають звинувачення у сепаратизмі.

По-друге, акція із сайтом «Миротворець», куди потрапили 500 чиновників різних рівнів Закарпаття, яких звинувачують у наявності подвійного громадянства.

За словами Брензовича таким чином відбувається залякування угорців. Як зазначив голова товариства вони обурені тим, що українська влада не реагує на такі закиди, мовляв, спецслужби України мали б відреагувати на оприлюднення персональних даних на цьому сайті.

«Все це призводить не тільки до того, що псуються стосунки між людьми, але псуються стосунки і між Україною та Угорщиною. Адже замість того, аби ми працювали над розвитком прикордонної інфраструктури, ми з’ясовуємо стосунки і сваримося. Через дії українських псевдопатріотів Україна в очах Угорщини виглядає як країна, що не толерує угорську спільноту на Закарпатті», - заявив Василь Брензович сьогодні на прес-конференції в Ужгороді, передає власний кореспондент IA ZIK.

Нагадаємо, сьогодні в Ужгороді відбулося позачергове засідання правління товариства угорської культури на Закарпатті до якого запросили і міністра закордонних справ України Павла Клімкіна. Під час зустрічі сторони обговорювали українсько-угорські питання. Зокрема, тиск на закарпатських угорців – шляхом оприлюднення на сайті Миротворець 500 прізвищ закарпатців, які нібито мають подвійне громадянство і яких начебто хочуть видворити з України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-13 20:43 :57