Новини » Світ 13 жовтня, 2018, 15:40
В Естонії розслідують продаж путівок до окупованого Криму: п'ятьом турфірмам оголосили підозру

Державна прокуратура Естонії порушила кримінальну справу стосовно кількох естонських турфірм, яких підозрюють в організації туристичних поїздок на окуповану Росією територію України.

Про це пише Європейська правда з посиланням на Postimees.

«Державна прокуратура підтверджує, що у вівторок в офісах п'яти турфірм були проведені обшуки в зв'язку з підозрою, що фірми могли організувати туристичні поїздки в окуповані Росією Крим і Севастополь, куди, відповідно до рішення Європейського Союзу про санкції, заборонено організовувати турпоїздки і надавати там туристичні послуги», - повідомив прес-секретар Держпрокуратури Естонії Каарель Каллас.

За його словами, п’ятьох підозрюваних, яким висунули підозру, після допиту відпустили.

«У зв'язку з тим, що Російська Федерація порушила територіальну цілісність України, Європейський Союз в 2014 році ввів санкції на надання послуг на анексованих територіях. У цьому списку є також заборона на надання туристичних послуг - поїздок в Крим і Севастополь. Цей захід введений спільно всіма країнами ЄС і спрямований на те, щоб дати чіткий сигнал про те, що жодна країна ЄС не визнає незаконною анексію Криму і Севастополя Російською Федерацією", - підкреслив Каллас.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-18 07:33 :06