субота, 13 жовтня, 2018, 23:40 Політика
У Росії розробили нові плани щодо України

У протистоянні між силовими структурами Росії за контроль над окупованими територіями Донбасу ГРУ (Головне розвідувальне управління) під керівництвом «куратора» Донбасу Владислава Суркова витіснило конкурентів з ФСБ (Федеральна служба безпеки) і СЗР (Служба зовнішньої розвідки). Сурков вже запропонував Володимиру Путіну новий гібридний сценарій щодо повернення України в сферу впливу Росії, який буде реалізовуватися через просування проросійської агентури на президентських і парламентських виборах в Україні.

Про це «Апострофу» розповів військовий оглядач, головний редактор сайту «Інформаційний спротив» Юрій Карін.

Рокіровки в адміністрації окупанта жодним чином не позначаться на веденні гібридної агресії проти України. Останнє рішення Володимира Путіна про перетворення управління щодо соціально-економічного співробітництва з СНД, Абхазією і Південною Осетією в управління щодо прикордонного співробітництва – це, найімовірніше, крок щодо розмежування повноважень між спецслужбами. Викликано протистоянням «кремлівських веж», яке загострилося на тлі тотальних невдач в проведених російськими спецслужбами операціях – отруєння в Солсбері, отримання Томосу для української автокефальної церкви тощо.

Читайте також: Після рішення про томос для УПЦ в Росії розпочалась справжня істерика

Можна прогнозувати активізацію Кремля щодо посилення контролю над пострадянськими державами, що знаходяться під впливом РФ. У той же час всередині самої кремлівської вертикалі позиції архітектора донбаського кровопролиття Владислава Суркова залишаються досить сильними. Після ліквідації його підручними «лідера» ДНР Олександра Захарченка йому вдалося вийти сухим з води в розробці ФСБ за фактом розграбування бюджетних потоків з РФ на Донбас. І викрутити ситуацію під реалізацію нового гібридного сценарію щодо повернення України в сферу впливу Росії через просування проросійської агентури на президентських і парламентських виборах.

Передбачається, що проросійський кандидат, який за їхнім планом переможе на виборах в Україні, проведе прямі переговори з новими маріонетками Кремля в ОРДЛО, і надасть цим територіями особливий статус.

Також раніше група «Інформаційний спротив» повідомляла, що головне управління генштабу Збройних сил РФ (ГРУ), яке під керівництвом Владислава Суркова здійснює агресію проти України, розробило і запропонувало Путіну новий план дестабілізації ситуації нашій в країні. Зокрема, Сурков і військова розвідка намагаються витіснити з українського напрямку конкурентів з ФСБ і СЗР, називаючи їх дії безсистемними і неефективними.

Читайте також: В Росії зізналися, на які міста України хочуть відправити війська

Розхитати ситуацію в Україні, що дозволить досягти бажаного кремлівським режимом результату, на думку військової розвідки, можна наступними операціями:

- так звана «релігійна війна», ініціюючи силове протистояння з використанням людських ресурсів УПЦ МП;

- протестні виступи під соціальними гаслами;

- організація і проведення диверсій на критичних об’єктах інфраструктури.

Російські військові пропонують почати гібридні сценарії в південно-східних областях України в період до проміжних виборів до Конгресу США. Також приблизно в цей час відбудуться і так звані вибори в ОРДЛО, проведення яких прямо суперечить Мінським угодам і засуджується цивілізованим світом.

Але час працює проти агресора. Він змушений йти ва-банк, інакше Україна для РФ буде назавжди втрачена.

Читайте також: Дипломат розповів, чому Росія насправді напала на Україну

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-18 16:03 :06