Новини » Світ 13 жовтня, 2018, 8:44
У Молдові відклали голосування щодо європейської інтеграції

Парламент Республіки Молдова відклав на тиждень голосування з питання про включення до Конституції синтагми про європейську інтеграцію в якості єдиного стратегічного вектора розвитку держави.

Про це сказав спікер парламенту Андріан Канду за підсумками минулих парламентських дебатів, – повідомляє Укрінформ.

У Молдові відклали голосування щодо європейської інтеграції

«Я розчарований тим, що сталося в парламенті. Політичні й партійні інтереси було поставлено вище за національні інтереси Молдови. Наслідуючи відому приказку про те, що мудрість приходить з роками, пропоную перенести голосування з цього питання на тиждень», – зазначив Канду.

Спікер висловив надію, що наданий парламентарям час дозволить їм усвідомити, що включення вектора європейської інтеграції до Конституції – унікальний шанс зробити вектор інтеграції ЄС безповоротним, заради майбутніх поколінь Молдови.

У п’ятницю, 12 жовтня, в парламенті Молдови обговорили законодавчу ініціативу правлячої коаліції на чолі з Демократичною партією про включення синтагми про європейську інтеграцію до Конституції в якості єдиного стратегічного вектора розвитку країни.

Проти цієї ініціативи виступили депутати від фракцій соціалістів, лібералів і ліберал-демократів.

Згідно з молдавським законодавством, для внесення поправок до Конституції потрібні голоси 67 (з 101) депутатів парламенту.

Правляча коаліція повинна заручитися підтримкою депутатів від Ліберальної і Ліберально-демократичної партій, які назвали законопроект «популістським».

Депутати від Партії соціалістів категорично відмовляються голосувати за цей законопроект.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-27 16:25 :13