Новини » Львів 13 жовтня, 2018, 20:20
У Львові урочисто відкрили Будинок воїна
Відкриття Будинку воїна у Львові.
Відкриття Будинку воїна у Львові.

Сьогодні, 13 жовтня, в межах відзначення Дня Захисника України, на вулиці Короленка у Львові відкрили Будинок воїна.

Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

В будівлі колишнього Російського культурного центру спільними зусиллями влади та громадськості створили осередок для АТОвців та учасників ООС.

В урочистому відкритті взяв участь голова Львівської ОДА Олег Синютка.

«Сьогодні, ми тішимося і радіємо, але насправді відбувається той процес, що повинен відбуватись. Усе повертається тим, кому воно належить. Разом із поверненням нашої церкви, утвердженням нашої мови та зміцненням нашої армії, Україна буде міцною та квітучою державою. У нашій історії багато звитяжних боїв, наша правда наша воля і наше майбутнє у наших руках, все залежить від нас. Те, що ми можемо робити – ми робимо, те, про що ми мріємо – ми крок за кроком втілимо в життя. Українці мають розвиватися на своїй землі. Ми будуємо велику державу великого народу», – зазначив Олег Синютка.

«Сьогодні день, коли ми можемо відзначити свою маленьку львівську перемогу, адже нам вдалось зробити будинок воїна, попри усі труднощі. Ми досягли перемогу тут, і ми досягнемо її і на сході. Разом у спільній боротьбі ми зможемо все», – зазначив представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО Володимир Шамрай.

Фото: ЛОДА
Фото: ЛОДА

Під час відкриття присутні могли побачити українських захисників у формі часів Короля Данила, Козацтва, Українських Січових Стрільців, Української Галицької Армії, Української народної республіки та Української повстанської армії, а також форму сучасних військовослужбовців – Майданівців та учасників Антитерористичної операції.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-14 05:13 :44