субота, 13 жовтня, 2018, 18:32 Київ
У Києві на Михайлівській площі відкрили виставку військової техніки до Дня захисника України

У Києві впродовж 13-15 жовтня на Михайлівській площі діятиме відкрита виставка зразків озброєння, військової техніки та матеріально-технічних засобів, приурочена до Дня захисника України.

Про це передає «Громадське».

Відвідувачі можуть ознайомитися з кількома видами бронетранспортерів, танків, броньованих бойових машин, вантажних автомобілів, санітарною технікою та іншими одиницями техніки.

Загалом на виставці представлено близько 60 одиниць техніки Збройних сил України, Національної гвардії, Державної прикордонної служби та Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Паралельно протягом кількох днів у столиці тривають інші заходи. Так, у парку ім. Тараса Шевченка відбулося відкриття фестивалю «Історія:UA». У межах фестивалю відбудуться презентації, лекції відомих істориків, книжкові виставки, дитячий майданчик, де працюватиме «польова пошта», а також концерт українських зірок та лазерне шоу. Лекційні заходи і презентації у межах фестивалю відбуватимуться в аудиторіях історичного факультету КНУ ім. Т. Шевченка (Червоний корпус), а інша частина заходів – у парку ім. Шевченка.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-21 16:30 :44