субота, 13 жовтня, 2018, 13:33 Суспільство
У Facebook підтвердили: хакери у вересні отримали доступ до 30 мільйонів акаунтів

У компанії Facebook стверджують, що масштабна хакерська атака на соціальну мережу, яку зафіксували 14 вересня, зачепила акаунти близько 30 млн користувачів.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Зараз ми знаємо, що атака зачепила менше користувачів, ніж ми очікували. Із заявлених 50 млн користувачів, чиї акаунти могли постраждати, лише 30 млн користувачів зіткнулися з крадіжкою цифрових ключів», - заявили у Facebook .

Раніше в керівництві соцмережі повідомляли про велику хакерську атаку, в результаті якої хакерам вдалося отримати доступ до акаунтів мільйонів користувачів.

У компанії зазначили, що зловмисники змогли скористатися системною помилкою під час застосування опції перегляду особистої сторінки в тому вигляді, як вона відображається для сторонніх користувачів.

Системна помилка дала змогу хакерам отримати цифрові токени користувачів - аналоги цифрових ключів - і підключитися до соціальної мережі через чужі акаунти.

У Facebook раніше заявляли, що тимчасово відключали сервіс з уразливістю, а активність хакерів припинили. Цифрові ключі всіх користувачів, чиї акаунти неправомірно використовували хакери, оновили.

При цьому злом системи не зачепив акаунтів у сервісах Messenger, Messenger Kids, Instagram, WhatsApp, Oculus, Workplace, Pages, сервісах онлайн-платежів і будь-яких сторонніх застосунках.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-19 15:14 :43