Новини » Суспільство 13 жовтня, 2018, 7:59
Щоб не допустити кліматичної катастрофи, світу потрібно витрачати щорічно $2,4 трлн

Вчені підрахували, щоб врятувати планету й людство від нищівних змін клімату, треба $2,4 трлн кожен рік. Науковці під патронатом ООН провели дослідження можливих кліматичних змін та способів їм запобігти.

Про це повідомляє acc.cv.ua.

$2,4 трлн потрібно світу для того, щоб не допустити кліматичної катастрофи

За їх даними, негативні наслідки глобального потепління можуть проявитися у вигляді підвищення рівня Світового океану, а також призведуть до того, що природні катаклізми, такі як урагани та бурі, стануть набагато більш смертоносними.

«Наразі температура атмосфери уже на 1 градус Цельсія вище, ніж на початку промислової ери, і до 2100 року може зрости ще до 3 градусів», – йдеться у дослідженні.

При цьому науковці попереджають, що підвищення температури земної атмосфери навіть на 1,5 градуси може призвести до катастрофічних наслідків. Зокрема, згадується підвищення рівня океанів на декілька метрів та підтоплення значних площ суші. Крім цього, така зміна клімату може стати причиною масового вимирання тварин.

Більш того, при підвищенні температури на 2 градуси ефект від цих наслідків подвоїться. Щоб знешкодити кліматичні загрози, треба витратити $2,4 трлн до 2035 року. Також до 2050 року потрібно повністю відмовитись від вугільних ТЕС.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-24 08:59 :18